Art. 9111 A2 M 10X35 HEX-PIN 6
Sikkerhedsskruer med fladt rundt hoved, ISK + Pin, metrisk gevind
Varenummer
9111210 35
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377370990
Nettovægt pr. 100
2,330 kg
Emballageenhede:
100
Varenummer
9111210 35
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377370990
Nettovægt pr. 100
2,330 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Produktbrochurer
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 10 mm |
| Totallængde (l) | 35 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | Truss Hoved |
| Hoveddiameter (dk) | 17,5 mm |
| Hovedhøjde (k) | 5,5 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | NV 6 PIN |
| Drivform (drift) | Indvendig sekskant PIN |
| Trækstyrke (Rm) | 500 N/mm² |
Information om produktet
Produktfordele
- Sikkerhedsholder PIN - kan kun bearbejdes med speciel bitsAnvendelser
Ideel tyverisikring, da specielt monteringsværktøj forhindrer nem afmonteringAnvendelsesområde
Sikkerhedsteknik, Solceller, MetalkonstruktionKendetegn
- Metrisk gevind- indvendig sekskant + PIN
- fladt rundhoved
Produktbrochurer
Del Art. 9111 A2 M 10X35 HEX-PIN 6