Art. 9111 A2 M 5X60 ISK-PIN 3
Sikkerhedsskruer med fladt rundt hoved, ISK + Pin, metrisk gevind
Varenummer
911125 60
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377127662
Nettovægt pr. 100
0,830 kg
Emballageenhede:
100
Varenummer
911125 60
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377127662
Nettovægt pr. 100
0,830 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Produktbrochurer
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 5 mm |
| Totallængde (l) | 60 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | Truss Hoved |
| Hoveddiameter (dk) | 9,5 mm |
| Hovedhøjde (k) | 2,75 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | NV 3 PIN |
| Drivform (drift) | Indvendig sekskant PIN |
| Trækstyrke (Rm) | 500 N/mm² |
Information om produktet
Produktfordele
- Sikkerhedsholder PIN - kan kun bearbejdes med speciel bitsAnvendelser
Ideel tyverisikring, da specielt monteringsværktøj forhindrer nem afmonteringAnvendelsesområde
Sikkerhedsteknik, Solceller, MetalkonstruktionKendetegn
- Metrisk gevind- indvendig sekskant + PIN
- fladt rundhoved
Produktbrochurer
Del Art. 9111 A2 M 5X60 ISK-PIN 3