Art. 9120 A2 C 5,5X13 TX-PIN 27
Sikkerhedsskruer med fladt rundt hoved, ISR + Pin, pladegevind
Varenummer
9120255 13
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377130570
Nettovægt pr. 100
0,320 kg
Emballageenhede:
100
Varenummer
9120255 13
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377130570
Nettovægt pr. 100
0,320 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Produktbrochurer
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 5,5 mm |
| Totallængde (l) | 13 mm |
| Produkt View | ark tråd |
| Materiale | Truss Hoved |
| Hoveddiameter (dk) | 10,5 mm |
| Hovedhøjde (k) | 3,3 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | TX27 PIN |
| Drivform (drift) | TX PIN |
| Trækstyrke (Rm) | 500 N/mm² |
Information om produktet
Produktfordele
- Sikkerhedsholder PIN - kan kun bearbejdes med speciel bitsAnvendelser
Ideel tyverisikring, da specielt monteringsværktøj forhindrer nem afmonteringAnvendelsesområde
Sikkerhedsteknik, Solceller, MetalkonstruktionKendetegn
- Pladegevind- TX + PIN
- fladt rundhoved
Produktbrochurer
Del Art. 9120 A2 C 5,5X13 TX-PIN 27