Art. 9121 A2 M 8X40 TX-PIN 40
Sikkerhedsskruer med fladt rundt hoved, ISR + Pin, metrisk gevind
Varenummer
912128 40
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377132246
Nettovægt pr. 100
1,600 kg
Emballageenhede:
100
Varenummer
912128 40
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377132246
Nettovægt pr. 100
1,600 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Produktbrochurer
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 8 mm |
| Totallængde (l) | 40 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | Truss Hoved |
| Hoveddiameter (dk) | 14 mm |
| Hovedhøjde (k) | 4,4 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | TX40 PIN |
| Drivform (drift) | TX PIN |
| Trækstyrke (Rm) | 500 N/mm² |
Information om produktet
Produktfordele
- Sikkerhedsholder PIN - kan kun bearbejdes med speciel bitsAnvendelser
Ideel tyverisikring, da specielt monteringsværktøj forhindrer nem afmonteringAnvendelsesområde
Sikkerhedsteknik, Solceller, MetalkonstruktionKendetegn
- Metrisk gevind- TX + PIN
- fladt rundhoved
Produktbrochurer
Del Art. 9121 A2 M 8X40 TX-PIN 40