Art. 9123 A2 M 6X20 TX-PIN 30
Sikkerhedsskruer med forsænket hoved, ISR + Pin, metrisk gevind
Varenummer
912326 20
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377132062
Nettovægt pr. 100
0,446 kg
Emballageenhede:
100
Varenummer
912326 20
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377132062
Nettovægt pr. 100
0,446 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Produktbrochurer
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 6 mm |
| Totallængde (l) | 20 mm |
| Trækstyrke (Rm) | 500 N/mm² |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | undersænket hoved |
| Hoveddiameter (dk) | 12 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | TX30 PIN |
| Drivform (drift) | TX PIN |
| Hovedhøjde (k) | 3,45 mm |
Information om produktet
Produktfordele
- Sikkerhedsholder PIN - kan kun bearbejdes med speciel bitsAnvendelser
Ideel tyverisikring, da specielt monteringsværktøj forhindrer nem afmonteringAnvendelsesområde
Sikkerhedsteknik, Solceller, MetalkonstruktionKendetegn
- Metrisk gevind- TX + PIN
- forsænket hoved
Produktbrochurer
Del Art. 9123 A2 M 6X20 TX-PIN 30