Art. 9130 A2 C 3,5X32
Sikkerhedsskruer med halvrundt hoved, envejs, pladegevind
Varenummer
9130235 32
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377131003
Nettovægt pr. 100
0,190 kg
Emballageenhede:
100
Varenummer
9130235 32
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377131003
Nettovægt pr. 100
0,190 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Produktbrochurer
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 3,5 mm |
| Totallængde (l) | 32 mm |
| Produkt View | ark tråd |
| Materiale | pan hoved |
| Hoveddiameter (dk) | 6,5 mm |
| Hovedhøjde (k) | 2,6 mm |
| Drivform (drift) | Envejs |
| Trækstyrke (Rm) | 500 N/mm² |
Information om produktet
Produktfordele
- Sikkerhedsholder envejs - kan kun bearbejdes med speciel bitsAnvendelser
Ideel tyverisikring, da specielt monteringsværktøj forhindrer nem afmonteringAnvendelsesområde
Sikkerhedsteknik, Solceller, MetalkonstruktionKendetegn
- Pladegevind- envejshoved
- halvrundt hoved
Produktbrochurer
Del Art. 9130 A2 C 3,5X32