Art. 9131 A2 M 4X30
Sikkerhedsskruer med halvrundt hoved, envejs, metrisk gevind
Varenummer
913124 30
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377132444
Nettovægt pr. 100
0,300 kg
Emballageenhede:
100
Varenummer
913124 30
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377132444
Nettovægt pr. 100
0,300 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Produktbrochurer
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 4 mm |
| Totallængde (l) | 30 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | pan hoved |
| Hoveddiameter (dk) | 7,5 mm |
| Hovedhøjde (k) | 3 mm |
| Drivform (drift) | Envejs |
| Trækstyrke (Rm) | 500 N/mm² |
Information om produktet
Produktfordele
- Sikkerhedsholder envejs - kan kun bearbejdes med speciel bitsAnvendelser
Ideel tyverisikring, da specielt monteringsværktøj forhindrer nem afmonteringAnvendelsesområde
Sikkerhedsteknik, Solceller, MetalkonstruktionKendetegn
- Metrisk gevind- envejshoved
- halvrundt hoved
Produktbrochurer
Del Art. 9131 A2 M 4X30