Art. 9140 A2 M 12X35 med prop
Sikkerhedsskrue med fladt rundt hoved,ISK med prop, metrisk gevind
Varenummer
9140212 35
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377225979
Nettovægt pr. 100
3,525 kg
Emballageenhede:
100
Varenummer
9140212 35
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377225979
Nettovægt pr. 100
3,525 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Produktbrochurer
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 12 mm |
| Totallængde (l) | 35 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | Truss Hoved |
| Hoveddiameter (dk) | 21 mm |
| Hovedhøjde (k) | 6,6 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | NV 8 |
| Trækstyrke (Rm) | 500 N/mm² |
Information om produktet
Produktfordele
- Skrue + prop i en EE- permanent montering
Anvendelser
Udførelse: Prop til montering efter iskruningen.Proppen medfølger i løs vægt.
Anvendelsesområde
Sikkerhedsteknik, Solceller, MetalkonstruktionKendetegn
- Metrisk gevind- indvendig sekskant med prop
- fladt rundhoved
Produktbrochurer
Del Art. 9140 A2 M 12X35 med prop