Art. 9169 A2 4,5X40 Z
Spenglerskruer 2-delt med tætningsskive 25 mm
Varenummer
916922045 40
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377223678
Nettovægt pr. 100
0,720 kg
Emballageenhede:
100
1.800
43.200
Varenummer
916922045 40
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377223678
Nettovægt pr. 100
0,720 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
Tekniske data
| Diameter (d) | 4,5 mm |
| Totallængde (l) | 40 mm |
| Produkt View | træ gevind |
| Materiale | pan hoved |
| Hoveddiameter (dk) | 8,3 mm |
| Hovedhøjde (k) | 2,35 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | PZ2 |
| Drivform (drift) | Pozidrive |
| Trækstyrke (Rm) | 500 N/mm² |
Information om produktet
Produktfordele
- Vulkaniseret EPDM-tætningsskive- vejrbestandig takket være EPDM-tætningsskive
- luft- og vandtæt takket være EPDM-tætningsskive
Anvendelser
- Anvendes udendørs og til vådrum.- metalplader på træunderkonstruktioner.
- til inddækninger med attika-plader.
Anvendelsesområde
Facader, SolcellerDel Art. 9169 A2 4,5X40 Z