Art. 9288 A2 4,5X25 TX25
Spenglerskruer 2-delt med tætningsskive 20 mm
Varenummer
928822045 25
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377252692
Nettovægt pr. 100
0,430 kg
Emballageenhede:
200
3.600
86.400
Varenummer
928822045 25
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377252692
Nettovægt pr. 100
0,430 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Produktbrochurer
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 4,5 mm |
| Totallængde (l) | 25 mm |
| Trækstyrke (Rm) | 500 N/mm² |
| Produkt View | træ gevind |
| Materiale | pan hoved |
| Hoveddiameter (dk) | 8,3 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | TX25 |
| Drivform (drift) | TX |
| Hovedhøjde (k) | 2,35 mm |
Information om produktet
Produktfordele
Stabil betjeningTX-hovedet sikrer enkel og stabil iskruning af skruen, lige fra start til undersænkning.
Anvendelser
- Anvendes udendørs og til vådrum.- metalplader på træunderkonstruktioner.
- til inddækninger med attika-plader.
Anvendelsesområde
Facader, SolcellerProduktbrochurer
Del Art. 9288 A2 4,5X25 TX25