DIN 417 1.4305 M 3X20
Gevindtap med kærv og tap
Varenummer
041723 20
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377030337
Nettovægt pr. 100
0,074 kg
Varenummer
041723 20
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377030337
Nettovægt pr. 100
0,074 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 3 mm |
| Totallængde (l) | 20 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Drivform (drift) | Kærv |
| Kærvbredde (n) | 0,4 mm |
| Kærvdybde (t) | 0,8 mm |
| Mål dp (dp) | 2 mm |
| Taplængde (z) | 1,5 mm |
Information om produktet
Anvendelsesområde
Facader, Maskinkonstruktion, Metalkonstruktion, Øvrige anvendelsesområderDel DIN 417 1.4305 M 3X20