DIN 551 1.4305 M 2X12
Gevindtap med kærv og rejfet skrueende
Varenummer
055122 12
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377041111
Nettovægt pr. 100
0,020 kg
Emballageenhede:
200
Varenummer
055122 12
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377041111
Nettovægt pr. 100
0,020 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 2 mm |
| Totallængde (l) | 12 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Drivform (drift) | Kærv |
| Kærvbredde (n) | 0,25 mm |
| Kærvdybde (t) | 0,64 mm |
| Mål dp (dp) | 1 mm |
| Hårdhed | 12 |
Information om produktet
Anvendelsesområde
Facader, Maskinkonstruktion, Metalkonstruktion, Øvrige anvendelsesområderDel DIN 551 1.4305 M 2X12