DIN 551 A4 M 4X30
Gevindtap med kærv og rejfet skrueende
Varenummer
055144 30
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377042217
Nettovægt pr. 100
0,302 kg
Emballageenhede:
200
Varenummer
055144 30
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377042217
Nettovægt pr. 100
0,302 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 4 mm |
| Totallængde (l) | 30 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Drivform (drift) | Kærv |
| Kærvbredde (n) | 0,6 mm |
| Kærvdybde (t) | 1,12 mm |
| Mål dp (dp) | 2,5 mm |
| Hårdhed | 12 |
Information om produktet
Anvendelsesområde
Facader, Maskinkonstruktion, Metalkonstruktion, Øvrige anvendelsesområderDel DIN 551 A4 M 4X30