DIN 553 A4 M 8X25
Gevindtap med kærv og gevindtop
Varenummer
055348 25
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377044112
Nettovægt pr. 100
0,715 kg
Emballageenhede:
100
Varenummer
055348 25
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377044112
Nettovægt pr. 100
0,715 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 8 mm |
| Totallængde (l) | 25 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Drivform (drift) | Kærv |
| Kærvbredde (n) | 1,2 mm |
| Kærvdybde (t) | 2 mm |
| Hårdhed | 12 |
| Mål dt (dt) | 2 mm |
Information om produktet
Anvendelsesområde
Facader, Maskinkonstruktion, Metalkonstruktion, Øvrige anvendelsesområderDel DIN 553 A4 M 8X25