DIN 603 A2-70 M 10X90/90
Bræddebolte
Varenummer
0603210 90/90
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377047694
Nettovægt pr. 100
5,850 kg
Varenummer
0603210 90/90
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377047694
Nettovægt pr. 100
5,850 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 10 mm |
| Totallængde (l) | 90 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | Truss Hoved |
| Hovedhøjde (k) | 5,38 mm |
| Trækstyrke (Rm) | 700 N/mm² |
| Hoveddiameter (dk) | 24,65 mm |
| Mål v (v) | 10,58 mm |
| Firkanthøjde (f) | 6,6 mm |
Information om produktet
Anvendelser
Ideel til forskruninger inden for maskiner, metal og solar.Anvendelsesområde
Maskinkonstruktion, Metalkonstruktion, SolcellerDel DIN 603 A2-70 M 10X90/90