DIN 603 A2-70 M 12X50
Bræddebolte
Varenummer
0603212 50
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377047908
Nettovægt pr. 100
6,343 kg
Varenummer
0603212 50
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377047908
Nettovægt pr. 100
6,343 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 12 mm |
| Totallængde (l) | 50 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | Truss Hoved |
| Hovedhøjde (k) | 6,95 mm |
| Trækstyrke (Rm) | 700 N/mm² |
| Hoveddiameter (dk) | 30,65 mm |
| Mål v (v) | 12,7 mm |
| Firkanthøjde (f) | 8,75 mm |
Information om produktet
Anvendelser
Ideel til forskruninger inden for maskiner og metal.Anvendelsesområde
Maskinkonstruktion, MetalkonstruktionDel DIN 603 A2-70 M 12X50