DIN 7504 A2 M 3,9X45 TX15
Boreskruer med Panhead, form M
Varenummer
75042MT39 45
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377338259
Nettovægt pr. 100
0,350 kg
Varenummer
75042MT39 45
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377338259
Nettovægt pr. 100
0,350 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Produktbrochurer
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 3,9 mm |
| Totallængde (l) | 45 mm |
| Produkt View | ark tråd |
| Materiale | pan hoved |
| Hoveddiameter (dk) | 7,5 mm |
| Hovedhøjde (k) | 2,8 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | TX15 |
| Drivform (drift) | TX |
| Mål dp (dp) | 3,1 mm |
Information om produktet
Produktfordele
Korte monteringstiderReduktion af monteringstiden i forhold til gængse pladeskruer.
Stabil betjening
TX-hovedet sikrer enkel og stabil iskruning af skruen, lige fra start til undersænkning.
Anvendelser
OBS: Kun til bløde metaltyperAnvendelsesområde
Metalkonstruktion, Solceller, FacaderProduktbrochurer
Del DIN 7504 A2 M 3,9X45 TX15