DIN 7504 A2 M 4,2X38 V2
Boreskruer med Panhead, form M
Varenummer
75042MV42 38
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377251060
Nettovægt pr. 100
0,298 kg
Emballageenhede:
200
Varenummer
75042MV42 38
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377251060
Nettovægt pr. 100
0,298 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Produktbrochurer
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 4,2 mm |
| Totallængde (l) | 38 mm |
| Produkt View | ark tråd |
| Materiale | pan hoved |
| Hoveddiameter (dk) | 8 mm |
| Hovedhøjde (k) | 3,1 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | V2 |
| Drivform (drift) | Firkant |
| Mål dp (dp) | 3,5 mm |
Information om produktet
Produktfordele
FirkanthovedDet optimale supplement til de kendte hoveder TX, PZ og PH
Anvendelser
OBS: Kun til bløde metaltyperAnvendelsesområde
Metalkonstruktion, Solceller, FacaderProduktbrochurer
Del DIN 7504 A2 M 4,2X38 V2