DIN 7504 A2 O 2,9X19 H
Boreskruer med forsænket hoved, form O
Varenummer
75042O29 19
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377367334
Nettovægt pr. 100
0,070 kg
Varenummer
75042O29 19
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377367334
Nettovægt pr. 100
0,070 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 2,9 mm |
| Totallængde (l) | 19 mm |
| Produkt View | ark tråd |
| Materiale | undersænket hoved |
| Hoveddiameter (dk) | 5,5 mm |
| Hovedhøjde (k) | 1,7 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | PH1 |
| Drivform (drift) | Phillips |
| Mål dp (dp) | 2,3 mm |
Information om produktet
Anvendelser
OBS: Kun til bløde metaltyperAnvendelsesområde
Metalkonstruktion, Solceller, FacaderDel DIN 7504 A2 O 2,9X19 H