DIN 7504 A2 O 3,9X16 V1
Boreskruer med forsænket hoved, form O
Varenummer
75042OV39 16
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377251251
Nettovægt pr. 100
0,117 kg
Emballageenhede:
200
Varenummer
75042OV39 16
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377251251
Nettovægt pr. 100
0,117 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Produktbrochurer
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 3,9 mm |
| Totallængde (l) | 16 mm |
| Produkt View | ark tråd |
| Materiale | undersænket hoved |
| Hoveddiameter (dk) | 7,5 mm |
| Hovedhøjde (k) | 2,5 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | V1 |
| Drivform (drift) | Firkant |
| Hjørnemål (e) | 2,31 mm |
| Mål dp (dp) | 3,1 mm |
Information om produktet
Produktfordele
FirkanthovedDet optimale supplement til de kendte hoveder TX, PZ og PH
Anvendelser
OBS: Kun til bløde metaltyperAnvendelsesområde
Metalkonstruktion, Solceller, FacaderProduktbrochurer
Del DIN 7504 A2 O 3,9X16 V1