DIN 7504 A2 O 4,2X13 Z
Boreskruer med forsænket hoved, form O
Varenummer
75042O042 13
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377154200
Nettovægt pr. 100
0,146 kg
Varenummer
75042O042 13
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377154200
Nettovægt pr. 100
0,146 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 4,2 mm |
| Totallængde (l) | 13 mm |
| Produkt View | ark tråd |
| Materiale | undersænket hoved |
| Hoveddiameter (dk) | 8,4 mm |
| Hovedhøjde (k) | 2,6 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | PZ2 |
| Drivform (drift) | Pozidrive |
| Mål dp (dp) | 3,6 mm |
Information om produktet
Anvendelser
OBS: Kun til bløde metaltyperAnvendelsesområde
Metalkonstruktion, Solceller, FacaderDel DIN 7504 A2 O 4,2X13 Z