DIN 7504 A2 O 6,3X60 Z
Boreskruer med forsænket hoved, form O
Varenummer
75042O063 60
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377368294
Nettovægt pr. 100
1,100 kg
Varenummer
75042O063 60
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377368294
Nettovægt pr. 100
1,100 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 6,3 mm |
| Totallængde (l) | 60 mm |
| Produkt View | ark tråd |
| Materiale | undersænket hoved |
| Hoveddiameter (dk) | 10,9 mm |
| Hovedhøjde (k) | 3,15 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | PZ3 |
| Drivform (drift) | Pozidrive |
| Mål dp (dp) | 5,8 mm |
Information om produktet
Anvendelser
OBS: Kun til bløde metaltyperAnvendelsesområde
Metalkonstruktion, Solceller, FacaderDel DIN 7504 A2 O 6,3X60 Z