DIN 7504 A4 K 6,3X150
Boreskruer med sekskantet hoved og krave, form K
Varenummer
75044K63 150
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377406651
Nettovægt pr. 100
2,677 kg
Emballageenhede:
100
Varenummer
75044K63 150
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377406651
Nettovægt pr. 100
2,677 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 6,3 mm |
| Totallængde (l) | 150 mm |
| Produkt View | ark tråd |
| Materiale | Sekskant |
| Hovedhøjde (k) | 5,9 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | NV 10 |
| Drivform (drift) | Udvendig sekskant |
| Hjørnemål (e) | 10,95 mm |
| Kravediameter (dc) | 13,2 mm |
| Mål dp (dp) | 5,8 mm |
Information om produktet
Anvendelser
OBS: Kun til bløde metaltyperAnvendelsesområde
Metalkonstruktion, Solceller, FacaderDel DIN 7504 A4 K 6,3X150