DIN 7504 A4 M 5,5X70 TX25
Boreskruer med Panhead, form M
Varenummer
75044MT55 70
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377366771
Nettovægt pr. 100
1,060 kg
Emballageenhede:
200
Varenummer
75044MT55 70
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377366771
Nettovægt pr. 100
1,060 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 5,5 mm |
| Totallængde (l) | 70 mm |
| Produkt View | ark tråd |
| Hoveddiameter (dk) | 10,8 mm |
| Materiale | pan hoved |
| Hovedhøjde (k) | 3,95 mm |
| Drivform (drift) | TX |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | TX25 |
| Mål dp (dp) | 4,8 mm |
Information om produktet
Anvendelser
OBS: Kun til bløde metaltyperAnvendelsesområde
Metalkonstruktion, Solceller, FacaderDel DIN 7504 A4 M 5,5X70 TX25