DIN 7504 A4 M 6,3X19 TX30
Boreskruer med Panhead, form M
Varenummer
75044MT63 19
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377366832
Nettovægt pr. 100
0,500 kg
Emballageenhede:
500
Varenummer
75044MT63 19
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377366832
Nettovægt pr. 100
0,500 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 6,3 mm |
| Totallængde (l) | 19 mm |
| Produkt View | ark tråd |
| Hoveddiameter (dk) | 12,5 mm |
| Materiale | pan hoved |
| Hovedhøjde (k) | 4,55 mm |
| Drivform (drift) | TX |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | TX30 |
| Mål dp (dp) | 5,8 mm |
Information om produktet
Anvendelser
OBS: Kun til bløde metaltyperAnvendelsesområde
Metalkonstruktion, Solceller, FacaderDel DIN 7504 A4 M 6,3X19 TX30