DIN 7504 A4 O 2,9X9,5 H
Boreskruer med forsænket hoved, form O
Varenummer
75044O29 95
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377367488
Nettovægt pr. 100
0,040 kg
Emballageenhede:
1.000
Varenummer
75044O29 95
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377367488
Nettovægt pr. 100
0,040 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 2,9 mm |
| Totallængde (l) | 9,5 mm |
| Produkt View | ark tråd |
| Hoveddiameter (dk) | 5,5 mm |
| Materiale | undersænket hoved |
| Hovedhøjde (k) | 1,7 mm |
| Drivform (drift) | Phillips |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | PH1 |
| Mål dp (dp) | 2,3 mm |
Information om produktet
Anvendelser
OBS: Kun til bløde metaltyperAnvendelsesområde
Metalkonstruktion, Solceller, FacaderDel DIN 7504 A4 O 2,9X9,5 H