DIN 7504 A4 O 3,9X25 TX15
Boreskruer med forsænket hoved, form O
Varenummer
75044OT39 25
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377369345
Nettovægt pr. 100
0,160 kg
Emballageenhede:
1.000
Varenummer
75044OT39 25
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377369345
Nettovægt pr. 100
0,160 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 3,9 mm |
| Totallængde (l) | 25 mm |
| Produkt View | ark tråd |
| Hoveddiameter (dk) | 7,5 mm |
| Materiale | undersænket hoved |
| Hovedhøjde (k) | 2,5 mm |
| Drivform (drift) | TX |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | TX15 |
| Mål dp (dp) | 3,1 mm |
Information om produktet
Anvendelser
OBS: Kun til bløde metaltyperAnvendelsesområde
Metalkonstruktion, Solceller, FacaderDel DIN 7504 A4 O 3,9X25 TX15