DIN 7504 A4 O 4,8X45 Z
Boreskruer med forsænket hoved, form O
Varenummer
75044O048 45
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377368706
Nettovægt pr. 100
0,470 kg
Emballageenhede:
1.000
Varenummer
75044O048 45
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377368706
Nettovægt pr. 100
0,470 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 4,8 mm |
| Totallængde (l) | 45 mm |
| Produkt View | ark tråd |
| Hoveddiameter (dk) | 9,3 mm |
| Materiale | undersænket hoved |
| Hovedhøjde (k) | 2,8 mm |
| Drivform (drift) | Pozidrive |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | PZ2 |
| Mål dp (dp) | 4,1 mm |
Information om produktet
Anvendelser
OBS: Kun til bløde metaltyperAnvendelsesområde
Metalkonstruktion, Solceller, FacaderDel DIN 7504 A4 O 4,8X45 Z