DIN 7504 A4 O 5,5X40 H
Boreskruer med forsænket hoved, form O
Varenummer
75044O55 40
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377406804
Nettovægt pr. 100
0,570 kg
Emballageenhede:
200
Varenummer
75044O55 40
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377406804
Nettovægt pr. 100
0,570 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 5,5 mm |
| Totallængde (l) | 40 mm |
| Produkt View | ark tråd |
| Hoveddiameter (dk) | 10,3 mm |
| Materiale | undersænket hoved |
| Hovedhøjde (k) | 3 mm |
| Drivform (drift) | Phillips |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | PH3 |
| Mål dp (dp) | 4,8 mm |
Information om produktet
Anvendelser
OBS: Kun til bløde metaltyperAnvendelsesområde
Metalkonstruktion, Solceller, FacaderDel DIN 7504 A4 O 5,5X40 H