DIN 7985 A4 M 1,6X4 Z
Linseskruer med krydskærv
Varenummer
79854016 4
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377177896
Nettovægt pr. 100
0,011 kg
Emballageenhede:
1.000
Varenummer
79854016 4
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377177896
Nettovægt pr. 100
0,011 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 1,6 mm |
| Totallængde (l) | 4 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | pan hoved |
| Hoveddiameter (dk) | 3,2 mm |
| Hovedhøjde (k) | 1,3 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | PZ0 |
| Drivform (drift) | Pozidrive |
| Trækstyrke (Rm) | 500 N/mm² |
Information om produktet
Anvendelser
Ideel til forskruninger inden for maskiner.Anvendelsesområde
MaskinkonstruktionDel DIN 7985 A4 M 1,6X4 Z