DIN 7985 A4 M 3X4 H
Linseskruer med krydskærv
Varenummer
798543 4
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377179142
Nettovægt pr. 100
0,062 kg
Varenummer
798543 4
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377179142
Nettovægt pr. 100
0,062 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 3 mm |
| Totallængde (l) | 4 mm |
| Trækstyrke (Rm) | 500 N/mm² |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | pan hoved |
| Hoveddiameter (dk) | 6 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | PH1 |
| Drivform (drift) | Phillips |
| Hovedhøjde (k) | 2,4 mm |
Information om produktet
Anvendelser
Ideel til forskruninger inden for maskiner.Anvendelsesområde
MaskinkonstruktionDel DIN 7985 A4 M 3X4 H