DIN 84 A2 M 2,3X12
Cylinderskruer med kærv
Varenummer
0084223 12
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377007643
Nettovægt pr. 100
0,050 kg
Varenummer
0084223 12
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377007643
Nettovægt pr. 100
0,050 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 2,3 mm |
| Totallængde (l) | 12 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | topstykke |
| Hoveddiameter (dk) | 4,4 mm |
| Hovedhøjde (k) | 1,5 mm |
| Drivform (drift) | Kærv |
| Trækstyrke (Rm) | 500 N/mm² |
Information om produktet
Anvendelser
Ideel til forskruninger inden for maskiner.Anvendelsesområde
MaskinkonstruktionDel DIN 84 A2 M 2,3X12