DIN 84 A4 M 1,4X12
Cylinderskruer med kærv
Varenummer
0084414 12
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377280664
Nettovægt pr. 100
0,013 kg
Emballageenhede:
1.000
Varenummer
0084414 12
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377280664
Nettovægt pr. 100
0,013 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 1,4 mm |
| Totallængde (l) | 12 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | topstykke |
| Hoveddiameter (dk) | 2,6 mm |
| Hovedhøjde (k) | 0,9 mm |
| Drivform (drift) | Kærv |
| Trækstyrke (Rm) | 500 N/mm² |
Information om produktet
Anvendelser
Ideel til forskruninger inden for maskiner.Anvendelsesområde
MaskinkonstruktionDel DIN 84 A4 M 1,4X12