DIN 85 A4 M 2X18
Skruer med panhoved og kærv
Varenummer
008542 18
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377281586
Nettovægt pr. 100
0,044 kg
Emballageenhede:
1.000
Varenummer
008542 18
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377281586
Nettovægt pr. 100
0,044 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 2 mm |
| Totallængde (l) | 18 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | Flathead |
| Hoveddiameter (dk) | 4 mm |
| Hovedhøjde (k) | 1,3 mm |
| Drivform (drift) | Kærv |
| Trækstyrke (Rm) | 500 N/mm² |
Information om produktet
Anvendelser
Ideel til forskruninger inden for maskiner.Anvendelsesområde
MaskinkonstruktionDel DIN 85 A4 M 2X18