DIN 85 A4 M 4X10
Skruer med panhoved og kærv
Varenummer
008544 10
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377012272
Nettovægt pr. 100
0,155 kg
Emballageenhede:
500
Varenummer
008544 10
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377012272
Nettovægt pr. 100
0,155 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 4 mm |
| Totallængde (l) | 10 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | Flathead |
| Hoveddiameter (dk) | 8 mm |
| Hovedhøjde (k) | 2,4 mm |
| Drivform (drift) | Kærv |
| Trækstyrke (Rm) | 500 N/mm² |
Information om produktet
Anvendelser
Ideel til forskruninger inden for maskiner.Anvendelsesområde
MaskinkonstruktionDel DIN 85 A4 M 4X10