DIN 933 A4-80 M 33X90
Sekskantede skruer med gevind til hoved
Varenummer
093348033 90
Stålkvalitet
A4-80
EAN/GTIN
4043377246097
Nettovægt pr. 100
86,600 kg
Emballageenhede:
10
Varenummer
093348033 90
Stålkvalitet
A4-80
EAN/GTIN
4043377246097
Nettovægt pr. 100
86,600 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Produktbrochurer
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 33 mm |
| Totallængde (l) | 90 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Hovedhøjde (k) | 21 mm |
| Hjørnemål (e) | 55,37 mm |
| Materiale | Sekskant |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | NV 50 |
| Drivform (drift) | Udvendig sekskant |
| Trækstyrke (Rm) | 800 N/mm² |
Information om produktet
Anvendelser
Ideel til forskruninger inden for maskiner og solar.Anvendelsesområde
Maskinkonstruktion, SolcellerDel DIN 933 A4-80 M 33X90