DIN 933 A4 M 3X35
Sekskantede skruer med gevind til hoved
Varenummer
093343 35
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377095299
Nettovægt pr. 100
0,182 kg
Emballageenhede:
500
Varenummer
093343 35
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377095299
Nettovægt pr. 100
0,182 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 3 mm |
| Totallængde (l) | 35 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Hovedhøjde (k) | 2 mm |
| Hjørnemål (e) | 6,01 mm |
| Materiale | Sekskant |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | NV 5,5 |
| Drivform (drift) | Udvendig sekskant |
| Trækstyrke (Rm) | 500 N/mm² |
Information om produktet
Anvendelser
Ideel til forskruninger inden for maskiner og solar.Anvendelsesområde
Maskinkonstruktion, SolcellerDel DIN 933 A4 M 3X35