DIN 95 A4 3,0X30
Træskruer med linsehoved og kærv
Varenummer
009543 30
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377017734
Nettovægt pr. 100
0,125 kg
Emballageenhede:
200
Varenummer
009543 30
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377017734
Nettovægt pr. 100
0,125 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 3 mm |
| Totallængde (l) | 30 mm |
| Produkt View | træ gevind |
| Materiale | hævet |
| Trækstyrke (Rm) | 500 N/mm² |
| Gevindlængde (b) | 18 mm |
| Hoveddiameter (dk) | 5,6 mm |
| Hovedhøjde (k) | 1,65 mm |
| Drivform (drift) | Kærv |
Information om produktet
Anvendelser
Ideel til forskruninger inden for træ.Anvendelsesområde
TrækonstruktionDel DIN 95 A4 3,0X30