DIN 963 A4 M 3,5X45
Undersænkede skruer med kærv
Varenummer
0963435 45
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377283696
Nettovægt pr. 100
0,289 kg
Emballageenhede:
500
Varenummer
0963435 45
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377283696
Nettovægt pr. 100
0,289 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 3,5 mm |
| Totallængde (l) | 45 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | undersænket hoved |
| Hoveddiameter (dk) | 6,5 mm |
| Hovedhøjde (k) | 1,93 mm |
| Drivform (drift) | Kærv |
| Trækstyrke (Rm) | 500 N/mm² |
Information om produktet
Anvendelser
Ideel til forskruninger inden for maskiner.Anvendelsesområde
MaskinkonstruktionDel DIN 963 A4 M 3,5X45