DIN 97 A4 3,5X45
Træskruer med undersænket hoved og kærv
Varenummer
0097435 45
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377022653
Nettovægt pr. 100
0,244 kg
Emballageenhede:
200
Varenummer
0097435 45
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377022653
Nettovægt pr. 100
0,244 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 3,5 mm |
| Totallængde (l) | 45 mm |
| Produkt View | træ gevind |
| Materiale | undersænket hoved |
| Trækstyrke (Rm) | 500 N/mm² |
| Gevindlængde (b) | 27 mm |
| Hoveddiameter (dk) | 6,5 mm |
| Hovedhøjde (k) | 1,93 mm |
| Drivform (drift) | Kærv |
Information om produktet
Anvendelser
Ideel til forskruninger inden for træ og solar.Anvendelsesområde
TrækonstruktionDel DIN 97 A4 3,5X45