DIN 97 A4 4,0X35
Træskruer med undersænket hoved og kærv
Varenummer
009744 35
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377022721
Nettovægt pr. 100
0,264 kg
Emballageenhede:
200
Varenummer
009744 35
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377022721
Nettovægt pr. 100
0,264 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 4 mm |
| Totallængde (l) | 35 mm |
| Produkt View | træ gevind |
| Materiale | undersænket hoved |
| Trækstyrke (Rm) | 500 N/mm² |
| Gevindlængde (b) | 21 mm |
| Hoveddiameter (dk) | 7,5 mm |
| Hovedhøjde (k) | 2,2 mm |
| Drivform (drift) | Kærv |
Information om produktet
Anvendelser
Ideel til forskruninger inden for træ og solar.Anvendelsesområde
TrækonstruktionDel DIN 97 A4 4,0X35