DIN 97 A4 6,0X65
Træskruer med undersænket hoved og kærv
Varenummer
009746 65
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377023308
Nettovægt pr. 100
1,141 kg
Emballageenhede:
100
Varenummer
009746 65
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377023308
Nettovægt pr. 100
1,141 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 6 mm |
| Totallængde (l) | 65 mm |
| Produkt View | træ gevind |
| Materiale | undersænket hoved |
| Trækstyrke (Rm) | 500 N/mm² |
| Gevindlængde (b) | 39 mm |
| Hoveddiameter (dk) | 11 mm |
| Hovedhøjde (k) | 3 mm |
| Drivform (drift) | Kærv |
Information om produktet
Anvendelser
Ideel til forskruninger inden for træ og solar.Anvendelsesområde
TrækonstruktionDel DIN 97 A4 6,0X65