DIN 97 A4 8,0X45
Træskruer med undersænket hoved og kærv
Varenummer
009748 45
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377023582
Nettovægt pr. 100
1,629 kg
Emballageenhede:
100
Varenummer
009748 45
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377023582
Nettovægt pr. 100
1,629 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 8 mm |
| Totallængde (l) | 45 mm |
| Produkt View | træ gevind |
| Materiale | undersænket hoved |
| Trækstyrke (Rm) | 500 N/mm² |
| Gevindlængde (b) | 27 mm |
| Hoveddiameter (dk) | 14,5 mm |
| Hovedhøjde (k) | 4 mm |
| Drivform (drift) | Kærv |
Information om produktet
Anvendelser
Ideel til forskruninger inden for træ og solar.Anvendelsesområde
TrækonstruktionDel DIN 97 A4 8,0X45