ISO 14581 A2-070 M 6X25 TX30
Undersænkede skruer med TX
Varenummer
1458126 25
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377115997
Nettovægt pr. 100
0,519 kg
Varenummer
1458126 25
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377115997
Nettovægt pr. 100
0,519 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 6 mm |
| Totallængde (l) | 25 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | undersænket hoved |
| Hoveddiameter (dk) | 11,3 mm |
| Hovedhøjde (k) | 3,3 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | TX30 |
| Drivform (drift) | TX |
| Trækstyrke (Rm) | 560 N/mm² |
Information om produktet
Anvendelsesområde
MaskinkonstruktionKendetegn
- "0" = reduceret belastningskapacitetDel ISO 14581 A2-070 M 6X25 TX30