ISO 14581 A4-070 M 10X50/50 TX50
Undersænkede skruer med TX
Varenummer
14581410 50
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377342607
Nettovægt pr. 100
2,860 kg
Emballageenhede:
100
Varenummer
14581410 50
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377342607
Nettovægt pr. 100
2,860 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
Tekniske data
| Diameter (d) | 10 mm |
| Totallængde (l) | 50 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | undersænket hoved |
| Hoveddiameter (dk) | 18,3 mm |
| Hovedhøjde (k) | 5 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | TX50 |
| Drivform (drift) | TX |
| Trækstyrke (Rm) | 560 N/mm² |
Information om produktet
Anvendelsesområde
MaskinkonstruktionKendetegn
- "0" = reduceret belastningskapacitetDel ISO 14581 A4-070 M 10X50/50 TX50