ISO 14581 A4 M 2,5X25 TX8
Undersænkede skruer med TX
Varenummer
14581425 25
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377287199
Nettovægt pr. 100
0,084 kg
Emballageenhede:
1.000
Varenummer
14581425 25
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377287199
Nettovægt pr. 100
0,084 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 2,5 mm |
| Totallængde (l) | 25 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | undersænket hoved |
| Hoveddiameter (dk) | 4,7 mm |
| Hovedhøjde (k) | 1,5 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | TX8 |
| Drivform (drift) | TX |
| Trækstyrke (Rm) | 500 N/mm² |
Information om produktet
Anvendelsesområde
MaskinkonstruktionKendetegn
- "0" = reduceret belastningskapacitetDel ISO 14581 A4 M 2,5X25 TX8