ISO 14581 A4 M 2X16 TX6
Undersænkede skruer med TX
Varenummer
1458142 16
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377118141
Nettovægt pr. 100
0,034 kg
Emballageenhede:
1.000
Varenummer
1458142 16
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377118141
Nettovægt pr. 100
0,034 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 2 mm |
| Totallængde (l) | 16 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | undersænket hoved |
| Hoveddiameter (dk) | 3,8 mm |
| Hovedhøjde (k) | 1,2 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | TX6 |
| Drivform (drift) | TX |
| Trækstyrke (Rm) | 500 N/mm² |
Information om produktet
Anvendelsesområde
MaskinkonstruktionKendetegn
- "0" = reduceret belastningskapacitetDel ISO 14581 A4 M 2X16 TX6