ISO 14581 A4 M 3X4 TX10
Undersænkede skruer med TX
Varenummer
1458143 4
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377232892
Nettovægt pr. 100
0,029 kg
Emballageenhede:
500
Varenummer
1458143 4
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377232892
Nettovægt pr. 100
0,029 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 3 mm |
| Totallængde (l) | 4 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | undersænket hoved |
| Hoveddiameter (dk) | 5,5 mm |
| Hovedhøjde (k) | 1,65 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | TX10 |
| Drivform (drift) | TX |
| Trækstyrke (Rm) | 500 N/mm² |
Information om produktet
Anvendelsesområde
MaskinkonstruktionKendetegn
- "0" = reduceret belastningskapacitetDel ISO 14581 A4 M 3X4 TX10