ISO 14581 A4 M 4X100/100 TX20
Undersænkede skruer med TX
Varenummer
1458144 100
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377287267
Nettovægt pr. 100
0,794 kg
Emballageenhede:
200
Varenummer
1458144 100
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377287267
Nettovægt pr. 100
0,794 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 4 mm |
| Totallængde (l) | 100 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | undersænket hoved |
| Hoveddiameter (dk) | 8,4 mm |
| Hovedhøjde (k) | 2,7 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | TX20 |
| Drivform (drift) | TX |
| Trækstyrke (Rm) | 500 N/mm² |
Information om produktet
Anvendelsesområde
MaskinkonstruktionKendetegn
- "0" = reduceret belastningskapacitetDel ISO 14581 A4 M 4X100/100 TX20