ISO 14583 A2 M 6X8 TX30
Pan hoved skrue med TX
Varenummer
1458326 8
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377233370
Nettovægt pr. 100
0,479 kg
Varenummer
1458326 8
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377233370
Nettovægt pr. 100
0,479 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 6 mm |
| Totallængde (l) | 8 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | pan hoved |
| Hoveddiameter (dk) | 12 mm |
| Hovedhøjde (k) | 4,6 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | TX30 |
| Drivform (drift) | TX |
| Trækstyrke (Rm) | 700 N/mm² |
Information om produktet
Produktfordele
Stabil betjeningTX-hovedet sikrer enkel og stabil iskruning af skruen, lige fra start til undersænkning.
Anvendelser
Ideel til forskruninger inden for maskiner.Anvendelsesområde
MaskinkonstruktionDel ISO 14583 A2 M 6X8 TX30